FUN GOTHICA

Drodzy Turyści!

O tym, że Polska jest pięknym i ciekawym krajem wiemy nie od dzisiaj. Przekonał się o tym również niejeden zagraniczny turysta odwiedzający nasze państwo.
Biura podróży oraz organizacje turystyczne proponują całą gamę ofert przeznaczonych dla zwiedzających. Jednak ogromna większość propozycji dotyczy wielokrotnie przetartych już dróg i punktów na mapie.
Nasze działania skoncentrowaliśmy na dopasowaniu się do oczekiwań żądnych przygód globtroterów, którzy pragną odwiedzić miejsca mniej znane i przejechać szlaki odwiedzane sporadycznie, dla tych, którzy planują dotrzeć do interesujących i nierzadko zapomnianych już obiektów.
Jako wieloletni organizatorzy rajdów terenowych zbudowaliśmy dobre i trwałe relacje z firmą Lasy Państwowe oraz instytucjami Ochrony Środowiska.
To dzięki tej współpracy mamy możliwość zaproponowania Państwu przejazd przez urokliwe i powszechnie niedostępne szlaki i dukty leśne.
Nasze doświadczenie jako zawodników i wiedzę zebraną podczas startów w rajdach czy dalekich wyprawach chętnie przekażemy w formie szkoleń prowadzonych podczas wspólnych wyjazdów.

Intencją naszą jest pokazać piękne (często nieznane) zakątki kraju, dając jednocześnie możliwość w pełni wykorzystania pojazdów terenowych.
Stworzyliśmy trasy na terenie woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko - mazurskiego z dala od zatłoczonych dróg i miast.
Po drodze zaplanowaliśmy odwiedziny obiektów interesujących historycznie, architektonicznie i przyrodniczo.

W naszej ofercie znajduje się również trasa specjalna, off-road'owa. Jest to ponad dwieście kilometrów leśnych dróg z możliwością postoju w urokliwych i trudno dostępnych miejscach oraz pokonywania terenowych prób specjalnych, dla chcących sprawdzenia swoich umiejętności kierowców z zacięciem rajdowym. Podczas tego przejazdu przewidziany jest również przystanek w leśnej Ostoi-małej karczmie, gdzie właściciele własnoręcznie przygotowują posiłki z produktów pochodzących z własnej hodowli. Punktem docelowym tej wyprawy jest poligon wojskowy gdzie istnieje możliwość jazdy w iście pustynnych warunkach. To właśnie w trakcie pokonywania tej trasy przewidziwliśmy specjalny program szkoleniowy z zakresu jazdy terenowej. Jest to połączenie turystycznego przejazdu z wykorzystaniem prób specjalnych, gdzie w praktyce udzielamy lekcji i wskazówek dotyczących prawidłowej techniki jazdy, pokonywania trudnych przeszkód terenowych i wykorzystania off-road'owego wyposażenia.

Szesnastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam bezpiecznie i pewnie realizować takie przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy!

 

PATRONI RAJDU:


PARTNERZY:

PATRONI MEDIALNI: